Červenec 2010

Řím volá :)

8. července 2010 v 8:46 | Mia ^_^ |  Novinky
řím
Dobré ráno. Myslím, že si teď přes prázdniny přispáváte nebo nejste vůbec na blogu. Podobně jako já. V každém případě vám sdělím další podstatnou informaci, tedy tu, že dnes nebo spíš zítra o půlnoci, vlastně dnešní půlnoc odjíždím do Itálie. Možná dřív možná později. Každopádně teď musím začít balit a připravit si foťák na cestu. Totiž - do Říma a Pompejí se podíváme na zpáteční cestu, na tu cestu tam, jedeme asi do San Marina. Nádhera. Už se nemůžu dočkat. 
Kromě toho jsem zase přišla na další nový trik, jak si hezky upravit obrázek. Takže tvoření layoutů po prázdninách bude velmi snadné. Musela jsem si přebarvit svůj layout, ta červená mě deprimovala (na tomhle layoutu) a také mě deprimovalo jenom bílé pozadí.
Už se nehorázně těším do moře, protože to bude žůžo :D 
Tak teď, abych šla balit :-) 

Prázdniny

2. července 2010 v 12:55 | Mia ^_^
Nemůžu uvěřit, že jsem ještě teď doma. Strašné. Předchozí článek je už zveřejněný, ale já sedím stále doma a píšu tenhle článek.
Nedokážu uvěřit tomu, že mám první rok na střední škole za sebou. Samé zkoušení... a nemůžu vůbec uvěřit tomu, že nepropadám z matematiky. Ale o tom jsem mluvit nechtěla.
Prostě - nedokážu vůbec uvěřit tomu, že jsou další prázdniny. Pořád si mé podvědomí myslí, jako by to bylo včera, kdy jsem ho poznala, kdy mě pozdravil. Je to... já nevím. Ale nebojte, už se chystám vypadnout. Oddechnout si na chvíli.
Ten den, o němž tu melu, je 8. září. Já jsem ho už znala, ale jenom od vidění... tenhle rok jsem ho poznala mnohem víc. A byl to nejlepší, jenom zatím, rok mého života. To trápení, láska, smích, kamarádi, rodina... vážně, jsem ráda, že jsem to vůbec přežila.
Kromě toho mi moc hezky začínají prázdniny, jsem absolutní mrzák už dneska. Hned ten den po vysvědčení jsem jela na chalupu a v bazénu, že udělám kotrmelec, no né, já neodhadnu, že v tom bazénu skoro sedím a roztřískám si hlavu o dno. Takže malý otřes mozku. A hned druhý den, po úmorném výletu, že si sednu do auta a teď tak stojím před těmi dveřmi a otevřu je. Oni mi vletí přímo do čela, no věřili by jste tomu? Já tedy tomu věřím, ale stěží. Vážně, jak může být někdo tak blbý a hned druhý den prázdnin být mrzák? Kromě toho mě už taky začínají bolet pořádně klouby xD ale snad to léto přežiji. Jinak si představte, že mě postihla touha být režisérkou a hrát na bicí xD

Billy Talent - Surrender

2. července 2010 v 9:41 | Mia ^_^ |  atd atd
Mám se dobře. Je 2. července a já nemám co dělat. Teda, až na to, že jsem v neděli přepřipravila tenhle článek, aby blog nezaostával :) Jinak jsem na chalupě, koupu se v bazénu, opaluji se, čtu, kreslím, hraji si se sestřenkou a bratránkem a tak různě. 

Chtěla jsem sem vložit video s touhle písničkou, ale nejde to, tak sem dám aspoň odkaz. Naprosto úžasná písnička, strašně se mi líbí xD