I am so happy! aneb šíleně zamilovaná nálada...

17. června 2010 v 16:11 | Tay ^_^ |  Zápisky
avatar
... už jste někdy slyšeli o zamilované holčičce, které to už několikrát nevyšlo? Myslím, že jo. Stejný případ jsem já, ale teď jsem z jakéhosi důvodů a to známého, šťastná. Nebudu říkat nic víc, protože bych to mohla zakřiknout.
V první řadě se vám chci omluvit. Ale proč vám? Spíš blogu. Že jsem tě, ty můj zlatý blogísku, zanedbávala celý týden. Musím vám ale říct pár nových informací, na které jsem během týdne přišla.
Že černé kočky, které vám přeběhnou přes cestu přinášejí smůlu? Lež! - dneska mi přeběhla kočka přes cestu a dozvěděla jsem se novinku, která mne potěšila. Tak snad se nestane nic zlého :)
Jsem strašně ráda za své kamarády, které mám, protože jsem přišla na to, že některým z nich, na mně opravdu záleží. A všem jim za to děkuji. Takové kamarády si zaslouží jen ti hodní lidé, což já zřejmě nejsem, ale ty kamarády mám a jsem jim za všechno vděčná. Za všechno, co pro mě udělali. A počítám i kamarády kluky. :) Hlavně Vixen toho udělala pro mě hodně. Děkuji, zlato moje, za všecko.
Objevila jsem mnohem více lepší zábavy, než vysedávat u počítače a chatovat s kamarády. Ano. Ale ta zábava je nejlepší, když neprší a je pěkně. Svítí sluníčko a je teplo. To můžu jít ven (ostatně, já můžu i teď, ale nechce se mi)... Být s kamarády a nebo rodinou. Taky mě začalo bavit čtení.
Včera začal můj nejoblíbenější seriál Přátelé! Jsem strašně ráda. Sice mě bavila i Chůva k pohledání, ale na Přátelé prostě nemá. Tenhle seriál miluju. Už několik let..
To hnusné počasí mě donutilo, abych udělala hezký, veselý layout a zkusila tím přivolat krásné počasí. Jako malá jsem věřila, že když budu kreslit třeba zimní obrázky, začne brzy padat sníh a podobně. Časem jsem přišla na to, že sníh tím nepřivolám a budu si muset počkat. Takže i teď si budu muset počkat.
10. července jedu do Itálie! Hurááá! Chtěla jsem původně do Francie, ale mamka s taťkou bez jakéhokoliv oznámení zařídili dovolenou v Itálii... Pojedeme tam, kde už jsme byli a bylo tam nádherně! Příští rok, další zastávka, Francie, o které naši ještě neví :P. A teď už musím jít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sinai ^^ Sinai ^^ | Web | 18. června 2010 v 19:10 | Reagovat

Si nejak zmenila dess že xD
Inak do Talianska by som šla x*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama