5. června 2010 - Dnešek byl zase oslazen xD

5. června 2010 v 19:40 | Tay ^_^ |  Zápisky
avatar
Ahoj všem.
Dnes jsem se probudila už v pět. Myslela jsem, že už je tak sedm hodin, protože okna mého pokojíku jsou na západní straně domu a od ostatních domů se slunce odráželo a svítilo mi přímo do pokoje. Sídliště je prostě sídliště. K mému probuzení a dojmu, že je už sedm hodin přispěla také čistě modrá obloha, která vydržela až do teď. Sice vidím, že sem jdou nějaké mráčky, ale ty neznamenají nic hrozného. Aspoň doufám. Takže jsem ještě v pět hodin ráno musela znovu usnout a probudila se až v půl osmé. Díky bohu, že jsem ještě usnula. Zdál se mi totiž další krásný sen. Jeden se mi zdál kolem půlnoci (taky jsem se v noci probudila xD) a další ráno. Oba dva byli o něm. Ale víc neřeknu. Nikdo neví čisté podrobnosti, až na dvě osoby. 
Takže, jakmile jsem se probudila znovu, chvíli jsem ležela v posteli, asi do doby, než přišel můj brácha od televize, že půjde na počítač. Samozřejmě, jeho víkendová tradice - budit mě. Nezbylo mi nic jiného než taky vylézt. Vzala jsem do ruky mobil a napsala své kamarádce Leex, která je ovšem v Anglii. Byly jsme dohodnuté, že mě propašuje v kufru a pojedu tam s ní, ale to bohužel neprošlo. Aspoň že mi psala SMSky, kde všude byla, kde je a nebo kam půjde. Teď je myslím, že na cestě domů, bude někde ve Francii, možná je ještě v Anglii. No nevadí. Šla jsem na počítač a jak jistě víte, udělala jsem nový layout (o něm článek níže). Chvíli jsem taky "četovala" s kamarádkami a kamarády a to už byl oběd. Chvíli po obědě jsem si na internetu zapnula Comeback, no, a pak vyrazila k dědovi na chalupu. Byl den dětí, takže kolem čtvrté jsme se tam jeli podívat a já samozřejmě na kole, to se mi líbí. S bráchou jsme si na "cílové rovince" dávali závod a já jela hodně rychle. Asi jako zpomalené auto, které jede kolem 40. Častokrát mívám před jízdou na kole vidiny, že se vytřískám, nebo že se vytříská brácha. Nic se ale nestalo. Pak jsem si četla Deník Anny Frankové a potom jela domů. Teď sedím u počítače, píšu si s kámoškami a kámoši a píšu tenhle článek.

Vaše mrzutá Tay, chce být ve Francii.  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dennie♥ Dennie♥ | Web | 5. června 2010 v 19:50 | Reagovat

V 5 hodin? To mám půlnoc. :) KOnečně je krásné počasí, taky bych chtěla aby mi sem svítilo.. Ale mě sem svítí kolem dopoledne asi do 2 hodin :D :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama