Červen 2010

4.6. - Odesílám SMS do Anglie xD

4. června 2010 v 15:57 | Tay ^_^ |  Zápisky
od crucifixio.blog.cz
Dobré odpoledne všichni.
Rozhodla jsem se, že blog jaksi předělám. Vím, že tohle je u mě celkem časté, ale tentokrát nejde o nic těžkého, pouze přidělám pár článků a budu jinak přidávat grafiku. Včera jsem si psala s Leex a dneska taky. Je prý nadšená z božských drdů *jeb, Moni :D*. Se trošku přepsala. Těším se, až mi ukáže fotky. Doufám, že se vám to tu bude líbit víc než předtím.
Taky jsem vyměnila layout. Pokud nemůžete přečíst písmo, klikněte CTRL ++ a je to. 
Teď se jdu pustit do předělávky, a pak začnu přidávat grafiku. 

Nový layout má i kameru, takže vidím co zde děláte. Jestli něco zatrháváte ke kopírování nebo tak. Bacha na mě! Během týdne musím zvýšit návštěvnost, moc jsem se tomu nevěnovala, a tak... jdeme na věc! :D 

Nemám ráda Česko!

3. června 2010 v 17:21 | Tay ^_^ |  Zápisky
od crucifixio.blog.cz
Ne, že bych Česko neměla ráda. Prožila jsem zde 12 let svého života a žádné problémy nemám. I přesto, že je mi teprve 12 let, to tu záhadným způsobem začínám nesnášet. Ehm... To není správné pojetí. Spíš mně to tu nebaví. Vždyť všechno znám. Vím skoro všechno z historie (dějepis mě docela baví =)) Čech. Už nevím, co bych zde dělala. Moje kamarádka Leex si včera odjela do Anglie. Dnes ve čtyři hodiny ráno byla ve Francii v přístavu a čekala na trajekt do Anglie. ÁÁ, já to nezvládnu. Aniž by o tom věděla, ničí mi psychiku, ale aspoň jsem odeslala SMS do Anglie *happy*. Finance nejsou příliš velké, sama mi to poslala SMS-kou, takže příští rok tam jedu taky. Pokud mamka zase řekne to její "NE", vyrážím na dalekou cestu na kole. Je mi to fakt jedno, jestli se ujedu k smrti, já chci do Anglie! Proč sem furt cpu Anglii? Tam se podívám, a budu tam tak rok, ale to až bez mamky a táty. Budu tam sama. Po maturitě. Ale teď tam pojedu čistě na dovolenou. Ale sakra - proč chci jet do Anglie? Mým životním snem je žít ve Francii. A taky v Americe. Nebo se tam aspoň podívat. Potřebovala jsem vám to sem napsat - tedy. Takový seznámek.
  • V roce 2011, v létě o prázdninách, s rodiči vyrazím do Francie. To se mi bude líbit. Ať se jim to líbí nebo ne. Pojedeme tam na týden. K Eiffelovce a ke všem známým památkám kolem Paříže nebo v Paříži. Jo a taky do Marseille, vím, že je od Paříže celkem daleko, ale nevadí. Dovolená je dovolená.
  • Další rok, 2012, pojedeme a ne, že řeknou naši zase NE, do Anglie. Nebo já tam aspoň pojedu. Bude mi 15, hehe :D Sice nejsem ještě plnoletá, ale trestní zodpovědnost sama za sebe budu mít. A nebo pojedu s naší školou =P Ha. 
  • Další rok chvíli pauza, ale Švýcarsko nebo Španělsko. Kruciš. Zase ten sen o tom, jak procestuji celý svět. Nevadí. I to se dá splnit.
Dnes se loučím, jsem totálně zničená z toho, že Leex byla u hrobu Vildy Sheakspera a u Buckinghamaského paláce. Mrcha jedna (myšleno ironicky).

2. června 2010

2. června 2010 v 16:31 | Tay ^_^ |  Zápisky
Kamarádka si odjede beze mě do Anglie. No tohle. Mně tu normálně zapomněla. Ale nevadí. Do pondělí si budu z učitelů dělat srandu, že jsem v Anglii a žádnou písemku psát nemohu. Ať si trhnou. Psali jsme písemku z angličtiny. Zase. Naštěstí píšeme pořád na to samý, takže mi to takový problém nedělá. Jinak se mi záhadně smazal design, tak jsem si sem dala tu šablonu. Nastavím ho, ale ne teď, bohužel nemám moc náladu.

Ha! A mám taky půjčenou knížku Deník Anny Frankové. Už se těším, až si to přečtu. Docela mě to zajímá. Včera jsem si o tu knížku řekla a dneska mi leží na stole. Ale je pučená z knihovny. Vůbec nevadí, to budu mít přečtený rychle.

1. června

1. června 2010 v 14:52 | Tay ^_^ |  Zápisky
Zdravím. Omlouvám se, že jsem se neozvala včera, ale nebylo moc času. Sice jsem seděla u počítače, ale neměla jsem chuť psát článek. To, co se událo včera bylo málo a tak jsem si řekla, že to napíšu i s dneškem dohromady. Včera jsme jeli na výstavu Mega Řecko, a to byla vážně sranda. Jeli jsme v osm ráno do Českých Budějovic do Mercury na nádraží. Měli jsme hodinu čas, tak proč se neprojít po obchodech, že? Samozřejmě jsme šli já, Monča, Sárka a Klárča. Prolezly jsme snad všechny obchody s oblečením, fotily jsme se, takže přidám fotky. Hádejte, kam jsme šly jako první? Do Pompa se podívat na hračky. Byla sranda. Výstava se nám taky líbila (aspoň mně), bylo to dobrý, mohly jsme se obléct jako Řekové, vstoupit na loď bájného Odyssea, zápasit v aréně. A dnešek? Ve škole byla sranda. Máme ve třídě takového idiota, který mi bez problému vyválí penál v křídách. A dostali jsme známku z písemky z němčiny a z biologie. Němčinu už nechám být, vychází mi dvojka, ale biologii bych si celkem ráda opravila, jelikož je to důležitý předmět pro práci, kterou chci dělat. Sice naše učitelka jede na vodu, takže tu moc nebude, ale já doufám, že se mi povede aspoň pár známek opravit a trochu to vytáhnout. To je prozatím vše, dnes přidám grafiku a pár dalších věcí a kouknu na vaše blogy