Červen 2010

Omlouvám se, ale prostě...

27. června 2010 v 9:35 | Mia ^_^
... blog mě nebaví. V zimě ano, protože se nedá nic jiného dělat, možná tak číst, kreslit apod., ale teď přes léto nemám na blog náladu. Omlouvám se, ale víte moc dobře, že už jsem blog pozastavila, takže ani nevím, proč článek píšu. Jenom vám to připomenu.

Ahoj lidi!
Já už nechci pozastavovat teď, ale myslím, že mi nic jiného nezbude. Podívejme se tedy na to, z jakých důvodů.

1. července - tohle je den, kdy začínají prázdniny. A já už se budu válet na chalupě na dvoře, napustíme bazén (děda to odkládal, kvůli špatnému počasí) a budeme se koupat. Pokud bude samozřejmě hezky, což doufám, že bude, jinak to počasí asi zastřelím. Na chalupě budeme zřejmě spát a pochybuji, že mi mamka dovolí notebook. 
8-9. července - příjezd z chalupy domů a začátek balení na dovolenou. No, my možná přijedeme domů už 7., na blog se samozřejmě ozvu. 8. začneme zřejmě balit, i když nevím... Ale určitě pojedeme k babičce nebo znovu na chalupu. Takže oficiálně začneme na dovču balit až 9. července xD
10. července - vyjedeme tak ve tři hodiny odpoledne, nebo možná hned po obědě, aby jsme tam 11. července byli. Jedeme až na jih Itálie! A pojedeme se juknout Říma, Pompejí a Neapole :)) Ale to ještě musím rodiče překecat. Budu psát takový "cestovní deník", protože se v autě dost nudím.
18-19. července - to bychom se měli vrátit do Čech. Je to skoro konec července, ale přesto pojedeme asi zase na chalupu... Během srpna už budu doma :) aspoň myslím, ale většinou to tak bývá.

A poslední dny měsíce června? To je škola, samé výlety a školní akce xD a chození ven s kamarády. Budu se částečně ozývat, ale počítejte, že tu toho moc nepřibude. Btw. teď jsem slyšela taťku, jak mamce říká, že vezmeme notebook s sebou, tak uvidíme... Ale bohužel, Wifi zatím nemám, takže bychom ho museli sehnat.. 

Pozastavit musím už teď, protože nemám na blog náladu a je konec šk. roku, máme ty akce a tak, takže se uvidíme v srpnu nebo v září. 

21. června

21. června 2010 v 14:56 | Mia ^_^ |  Zápisky
řím

Tak jsem si pořídila deníček na cesty. Jupí. Teda, spíš to bude čtenářský deník a ten předchozí budu mít jako deníček na cesty, protože mám popsané asi jenom čtyry řádky. Takže deníček na cestu je pořízený. To víte, už mám cestovní horečku. Přitom jedu až za 19 dní, ale to vůbec, vůbec nevadí. 
Mám půjčeno 16 knížek, nějaké si nechám na dovolenou s sebou, musím si nechat ty nejlepší... 
Jdu se teda začíst, přepsat čtenářský deník a částečně připravovat plány na dovolenou...

Edit 16:58: Přepsány všechny knížky ze starého čtenářského deníku do nové, vystřižené papíry s předchozími zápisy z knížek a připravenou na "cestovní deník". Asi se tomu budete smát, ale ten deník se mi jednou bude hodit xDD Totiž - připravuji se na cestu kolem světa ;)). Musím všechno dokumentovat xDD a dokonce i cestu, protože se jinak budu nudit. 
Ale proč tak blázním? Vždyť jedeme až 10. července.. No, protože jsem prostě blázen a cestovní horečka řádí... Snad se uklidním. 

Designy na objednávku

20. června 2010 v 10:34 | Mia ^_^ |  LAYOUTY
Tak jsem se pro jednou rozhodla. Protože nevím váš styl a přeji si, aby měl aspoň někdo zájem o mé layouty, udělám to takhle. Ten, kdo nebude mít obleček pro svůj blog si může napsat pod tenhle článek a já mu ho udělám. I když pochybuji, kdo by nějakou hnusnou grafiku chtěl? Přes prázdniny grafiku trochu zapomenu, takže se celé září budu srovnávat, ale přes zimu to dám zase do kupy. 
Odbíhám od tématu. Kdo by měl zájem o obleček pro svůj blog, klidně si sem napište, pokusím se vyzvědět co nejlépe, jak si design představujete a jak by jste ho chtěli.

Veškeré objednávky zasílejte na e-mail angeltoy-tay@email.cz

Do e-mailu napište:
  • Přezdívka, blog
  • Co chceš na design?*1
  • Pošli obrázky, max. 5, min. 1*2
  • Zarovnání by mělo být přibližně kam? - doleva, na střed, doprava
  • Do kdy by měl být layout zhotovený?
  • Tvůj kontakt - ICQ, Skype, E-mail nebo tak
  • Chceš přidělat i bonůsky - avatary, ikonku, oddělovače...? Případně jaké?
  • A to je všechno. Děkuji za objednávku, pokusím se zhotovit.
*1 Klidně pište, že máte zájem o webový layout, tedy jako ve stylu webu. Popřípadě pošlete odkaz na nějakou stránku, jak by jste si layout představovali (nebudu kopírovat, ale abych si to dokázala představit) a nebo mi to popište do mailu, je jedno, zda to bude dlouhé nebo stručné.
*2 Klidně si připište, že to necháte na mně, ale byla bych mnohem radši, kdyby jste mi je poslali sami. Postačí odkazy. 

Cestovní horečka dva týdny předem :D

20. června 2010 v 9:38 | Mia ^_^ |  Myšlenky
ŘÍM
Už se to blíží. Ne, opravdu. Už jenom dva týdny, a ty utečou jako voda. 25. týden v roce 2010 bude pár akcí. Vlastně jenom jedna, ale už se moc neučíme, což je dobře. Ve čtvrtek se uzavírají známky. Z matiky a němčiny mám dvojku a vůbec nevím, co dostanu z biologie :( Což je špatné. Snad jedničku, i když mi to vychází na trojku. Mohla by učitelka přimhouřit očka a dát mi mínus do dalšího školního roku, no ne? :) Jinak mám samý jedničky. Vlastně mě udivilo, že z estetiky dostanu jedničku, přestože mi náš učitel dal několikrát za výtvor dvojku. Ale teď jsem se začala zlepšovat ;) Můžu sem přidat obrázek mé keltky :D.
Ve čtvrtek jedeme na takovou exkurzi na Kelty, takže tu asi nic nepřibude, ale potom je pátek, sobota a neděle, což asi jo. 29. června máme nějaký sportovní den a ve středu je vysvědčení. Není ani možné, jak rychle utekl tenhle školní rok. Vždyť byly před chvíli Vánoce! No, nevadí. Takže tak. A pak už to znáte. 10. jedu pryč. Já se ták těším! :D:D Tak se zatím mějte.
A mimochodem - jedeme do Říma, Pompejí a zřejmě i Neapole a San Marina xDD hurááá! 

Pozastavení

19. června 2010 v 8:35 | Mia ^_^ |  Zápisky
Ahoj lidi!
Já už nechci pozastavovat teď, ale myslím, že mi nic jiného nezbude. Podívejme se tedy na to, z jakých důvodů.

1. července - tohle je den, kdy začínají prázdniny. A já už se budu válet na chalupě na dvoře, napustíme bazén (děda to odkládal, kvůli špatnému počasí) a budeme se koupat. Pokud bude samozřejmě hezky, což doufám, že bude, jinak to počasí asi zastřelím. Na chalupě budeme zřejmě spát a pochybuji, že mi mamka dovolí notebook. 
8-9. července - příjezd z chalupy domů a začátek balení na dovolenou. No, my možná přijedeme domů už 7., na blog se samozřejmě ozvu. 8. začneme zřejmě balit, i když nevím... Ale určitě pojedeme k babičce nebo znovu na chalupu. Takže oficiálně začneme na dovču balit až 9. července xD
10. července - vyjedeme tak ve tři hodiny odpoledne, nebo možná hned po obědě, aby jsme tam 11. července byli. Jedeme až na jih Itálie! A pojedeme se juknout Říma, Pompejí a Neapole :)) Ale to ještě musím rodiče překecat. Budu psát takový "cestovní deník", protože se v autě dost nudím.
18-19. července - to bychom se měli vrátit do Čech. Je to skoro konec července, ale přesto pojedeme asi zase na chalupu... Během srpna už budu doma :) aspoň myslím, ale většinou to tak bývá.

A poslední dny měsíce června? To je škola, samé výlety a školní akce xD a chození ven s kamarády. Budu se částečně ozývat, ale počítejte, že tu toho moc nepřibude. Btw. teď jsem slyšela taťku, jak mamce říká, že vezmeme notebook s sebou, tak uvidíme... Ale bohužel, Wifi zatím nemám, takže bychom ho museli sehnat.. 

I am so happy! aneb šíleně zamilovaná nálada...

17. června 2010 v 16:11 | Tay ^_^ |  Zápisky
avatar
... už jste někdy slyšeli o zamilované holčičce, které to už několikrát nevyšlo? Myslím, že jo. Stejný případ jsem já, ale teď jsem z jakéhosi důvodů a to známého, šťastná. Nebudu říkat nic víc, protože bych to mohla zakřiknout.
V první řadě se vám chci omluvit. Ale proč vám? Spíš blogu. Že jsem tě, ty můj zlatý blogísku, zanedbávala celý týden. Musím vám ale říct pár nových informací, na které jsem během týdne přišla.
Že černé kočky, které vám přeběhnou přes cestu přinášejí smůlu? Lež! - dneska mi přeběhla kočka přes cestu a dozvěděla jsem se novinku, která mne potěšila. Tak snad se nestane nic zlého :)
Jsem strašně ráda za své kamarády, které mám, protože jsem přišla na to, že některým z nich, na mně opravdu záleží. A všem jim za to děkuji. Takové kamarády si zaslouží jen ti hodní lidé, což já zřejmě nejsem, ale ty kamarády mám a jsem jim za všechno vděčná. Za všechno, co pro mě udělali. A počítám i kamarády kluky. :) Hlavně Vixen toho udělala pro mě hodně. Děkuji, zlato moje, za všecko.
Objevila jsem mnohem více lepší zábavy, než vysedávat u počítače a chatovat s kamarády. Ano. Ale ta zábava je nejlepší, když neprší a je pěkně. Svítí sluníčko a je teplo. To můžu jít ven (ostatně, já můžu i teď, ale nechce se mi)... Být s kamarády a nebo rodinou. Taky mě začalo bavit čtení.
Včera začal můj nejoblíbenější seriál Přátelé! Jsem strašně ráda. Sice mě bavila i Chůva k pohledání, ale na Přátelé prostě nemá. Tenhle seriál miluju. Už několik let..
To hnusné počasí mě donutilo, abych udělala hezký, veselý layout a zkusila tím přivolat krásné počasí. Jako malá jsem věřila, že když budu kreslit třeba zimní obrázky, začne brzy padat sníh a podobně. Časem jsem přišla na to, že sníh tím nepřivolám a budu si muset počkat. Takže i teď si budu muset počkat.
10. července jedu do Itálie! Hurááá! Chtěla jsem původně do Francie, ale mamka s taťkou bez jakéhokoliv oznámení zařídili dovolenou v Itálii... Pojedeme tam, kde už jsme byli a bylo tam nádherně! Příští rok, další zastávka, Francie, o které naši ještě neví :P. A teď už musím jít.

Titulek?

13. června 2010 v 11:01 | Tay ^_^ |  Zápisky
od crucifixio.blog.cz
Tak jsem totálně v háji. Vzpomněla jsem si, že v úterý píšeme velkou prověrku z matematiky, v podstatě na celou geometrii za celé pololetí. No, ne na celou, ale na většinu. Geometrie mi moc nejde, tak to budu muset pořádně našprtat dnes večer, po příchodu z velké oslavy, a taky zítra a v úterý ráno ve škole =D A teď mi Vixen napíše, ať jim jdu na oslavu pomoct. No, dobře. Proč ne? V půl dvanáctý nebo ve dvanáct tam jdu a budeme to muset připravit. 
Jinak se vám přiznám, že jsem si projížděla všechny fotky ve foťáku a mám tam docela povedené kousky, takže budu přidávat. 
Teď přidám možná ještě layout a nebo nějakou jinou grafiku..

Blend: Evil begins to take control over all world of good

13. června 2010 v 8:02 | Tay ^_^ |  Blendy
evil takes..
Ano, tenhle "skvostný" obrázek jsem dělala ještě, když jsem byla na svém předchozím blogu. Teď ho zveřejňuji zde, aby také něco přibylo. Jinak - dnes jdu na oslavu narozenin, tak doufám, že se to holkám podaří :D Potom přidám samostatný článek k výkecu :) 

Úterý, středa, čtvrtek

10. června 2010 v 15:27 | Tay ^_^ |  Zápisky
amsterdam
Asi jste přežívali v pohodě. Já taky. Už si ani nevzpomínám, co jsem vlastně dělala. V úterý byla škola a že bych někam šla? Nó, to nevím. Asi jsem jela k dědovi. 
Ve středu jsme měli ve škole jen pět hodin. Jela jsem k dědovi, tam jsem se povalovala a četla knížku o Einsteinovi a Shakespearovi. Přijela jsem v pět, byla chvíli na počítači a pak se šla připravit, že jdu večer do kina. Byli jsme na Souboj titánů, který jsem vůbec nevnímala. Ale byla sranda.
Jsme se tam hádali, kde budeme sedět a teď si ze mě jeden kluk dělá srandu, že chci jeho kámoše. Ale bylo to kvůli něčemu jinému.  No, a dneska? Byla jsem nakupovat dárečky na narozeniny. Vyměnila jsem taky layout a hodlám něco přidat, ačkoliv se musím naučit dějepis a taky se začít učit matematiku. Uvidíme. Tak zatím, Tay. 

7. června

7. června 2010 v 18:02 | Tay ^_^ |  Zápisky
řím
Dnešní den. Ve škole nuda. Písemka z matematiky. O dějepisu film. O ájině řev a zalepená pusa izolepou. Ne, vážně. Učitelka na nás řvala, že zase dělám bordel, místo toho, abychom ji poslouchali. Proto jsme si kamarádkou a postupně čtvrtina třídy zalepila pusu izolepou. Fyzika pracování na počítači, prezentace o planetě. A jinak nic. 
No, vlastně jo. Po škole jsem šla s kamarádkami do knihovny. Přestože mám doma knížek jak na rok (půjčené z knihovny) a k tomu přitáhnu šest dalších. A pak jsem šla tak různě. Ke kamarádce se podívat, kde bude pořádný mejdan narozenin. Potom jsme šli doprovodit kámošku na autobus. Šla jsem nakonec ke kámošce, kde jsem si nechala batoh a vyrazily jsme do města. Šly jsme do umělecké školy :D se podívat, zda tam není Leex a ostatní. Jo, byla tam. A byl tam i kámoš Vojta, takže jakmile jsme tam přišly, hned volal: "Áhoj Mončo, ahój Terko!" S Leex jsme se obejmuly =DD No, tak normálně. A pak nám tak trošku vyprávěla, jak se v té Anglii měla a šly jsme domů. :D Já si šla pro batoh a šla jsem k tetě, pak domů. Teď sedím u počítače, jím a píšu tenhle článek. Tak se mějte! 

Konec víkendu

6. června 2010 v 18:41 | Tay ^_^ |  Zápisky
londýn
Teď budu škodolibá. Leex už přijel z Anglie. A je v Českých Budějovicích. Ha! Už je v Čechách, už mě nemůže ničit, že je v Anglii a nebo tím, že jela Francií. Hááá! 
No, nic. Dneska jsem opět jela k dědovi a užívala si sluníčka. Hrála jsem si s malou sestřenkou a bratránkem.. Napustili si malý bazének, škoda, že ne ten velký. 
Zítra zase potáhnu do školy. Taky už mi v mém mozku došlo na myšlenku, že tu přes prázdniny nebudu, a blog bude pustošit. Pokusím se předpřipravit nějaké články, ale víc vám řeknu v určeném článku.

Šťastná Taylor, její kamarádka je doma! =DD 

Cestování

6. června 2010 v 11:24 | Tay ^_^ |  Myšlenky
paříž
Krásné výlety, poznávání "jiného" světa a podobně - cestování. Kde všude jste už byli? Já jenom v Chorvatsku a Itálii a v Čechách. Škoda, že nemohu jezdit sama po světě. To už bych byla všude, v každé zemi tak na rok. Už vím, co budu dělat po maturitě. Ačkoli jsem se s našima dohodla, že příští léto pojedeme do Francie, jsem rozhodnutá, že v Paříží nebo Marseille budu bydlet aspoň rok. Podala jsem návrh, že tam budeme na celý měsíc, abychom si prohlédli všechny památky v Paříži. Doufám teda, že tam pojedeme, jestli ne, už mi hrábne. Ale nebudu se na nic předem těšit, dokud to nebude oficiální. 


Layout: Kivi

6. června 2010 v 8:11 | Tay ^_^ |  Světlé
Tenhle layout jsem popravdě řečeno patlala pro sebe, když jsem měla vytvořené šablony se zelenou barvou, ale jak vidíte, není tu a tak ho dávám do volných. Zdroj je tam hodně viditelně, takže se neopovažujte mazat ani kopírovat. Ale kdo by to dělal, když je to tak odporné, přestože se mi to líbí. No. Tak co na něj říkáte? 
kivi layout
Pokud máte o layout zájem, napište si na angeltoy-tay@email.cz

5. června 2010 - Dnešek byl zase oslazen xD

5. června 2010 v 19:40 | Tay ^_^ |  Zápisky
avatar
Ahoj všem.
Dnes jsem se probudila už v pět. Myslela jsem, že už je tak sedm hodin, protože okna mého pokojíku jsou na západní straně domu a od ostatních domů se slunce odráželo a svítilo mi přímo do pokoje. Sídliště je prostě sídliště. K mému probuzení a dojmu, že je už sedm hodin přispěla také čistě modrá obloha, která vydržela až do teď. Sice vidím, že sem jdou nějaké mráčky, ale ty neznamenají nic hrozného. Aspoň doufám. Takže jsem ještě v pět hodin ráno musela znovu usnout a probudila se až v půl osmé. Díky bohu, že jsem ještě usnula. Zdál se mi totiž další krásný sen. Jeden se mi zdál kolem půlnoci (taky jsem se v noci probudila xD) a další ráno. Oba dva byli o něm. Ale víc neřeknu. Nikdo neví čisté podrobnosti, až na dvě osoby. 
Takže, jakmile jsem se probudila znovu, chvíli jsem ležela v posteli, asi do doby, než přišel můj brácha od televize, že půjde na počítač. Samozřejmě, jeho víkendová tradice - budit mě. Nezbylo mi nic jiného než taky vylézt. Vzala jsem do ruky mobil a napsala své kamarádce Leex, která je ovšem v Anglii. Byly jsme dohodnuté, že mě propašuje v kufru a pojedu tam s ní, ale to bohužel neprošlo. Aspoň že mi psala SMSky, kde všude byla, kde je a nebo kam půjde. Teď je myslím, že na cestě domů, bude někde ve Francii, možná je ještě v Anglii. No nevadí. Šla jsem na počítač a jak jistě víte, udělala jsem nový layout (o něm článek níže). Chvíli jsem taky "četovala" s kamarádkami a kamarády a to už byl oběd. Chvíli po obědě jsem si na internetu zapnula Comeback, no, a pak vyrazila k dědovi na chalupu. Byl den dětí, takže kolem čtvrté jsme se tam jeli podívat a já samozřejmě na kole, to se mi líbí. S bráchou jsme si na "cílové rovince" dávali závod a já jela hodně rychle. Asi jako zpomalené auto, které jede kolem 40. Častokrát mívám před jízdou na kole vidiny, že se vytřískám, nebo že se vytříská brácha. Nic se ale nestalo. Pak jsem si četla Deník Anny Frankové a potom jela domů. Teď sedím u počítače, píšu si s kámoškami a kámoši a píšu tenhle článek.

Vaše mrzutá Tay, chce být ve Francii.  

Layout číslo 1

5. června 2010 v 10:26 | Tay ^_^ |  Past layouty
londýn
Dneska ráno jako obvykle jsem sedla k počítači. Nevím proč, ale dostala jsem šílený nápad. Udělat nový layout. Jak jinak, že jo. Než se začnu vykecávat přímo k layoutu, chci říct, že tu předem byly dva další layouty. Jeden tu byl jako rezervní pro začátek a ten druhý taky, než udělám tenhle nový.

Teď tedy k layoutu. Strašně se mi líbí. Opravdu. Sice ty proužky s barvičkami měly vypadat o něco jinak, ale i takhle to vypadá hezky. Aspoň pro mě. Hlavně jsem chtěla vyzkoušet layout s tím papírem (pozadí stránky) xD. Tak tady máte jasný důkaz o mé velké kreativitě.
Jelikož je dnes venku hezky, předpřipravím nějaké články s grafikou a pak vyrážím k dědovi na chalupu. Možná bych mohla jít pěšky, 6 km a k tomu z kopce se ujde hravě, hlavně když máte fyzičku. Což já mám. 
náhled

Oblíbené stránky

5. června 2010 v 9:14 | Tay ^_^
http://my-fantasy-mind.mysteria.cz/m-curiosity.blog.cz.png
Ciri

   

    
       

  

Avatary: Naruto

4. června 2010 v 16:03 | Tay ^_^ |  Avatary
Tak jsem si trošku prohlédla počítač a našla několik starších avatarů. Přidám jenom tyhle s Narutem. Ostatní jindy nebo vůbec. Za vidění moc nestojí.

avatar
avatar
3
4
5

Layouty - nezařaditelné

4. června 2010 v 15:59 | Tay ^_^ |  Nezařaditelné
[teprve nejsou v archivech žádné]

Layouty - tmavé

4. června 2010 v 15:58 | Tay ^_^ |  Tmavé
[teprve nejsou v archivech žádné]

Layouty - světlé

4. června 2010 v 15:57 | Tay ^_^ |  Světlé
[teprve nejsou v archivech žádné]